MODA İP TEKSTİL San.Tic.A.Ş

HAKKIMIZDA

ZEKİNE KILIÇ MODAİP TEKSTİL San.Tic.A.Ş 2010 yılında kurulmuş olup; örme,triko,el örgüsü,evtekstili sektörüne fantazi iplik ve üretimi konusunda tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan kroşe, yumoş ve büküm makinalarında aylık yaklaşık 50 ton kapasitesindeki üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarında yer edinmiştir.Pazarın gerektirdiği bilgi birikimi ve ihtiyaçların tespit yetisinden yararlanan MODAİP en son teknolojik imkanlarla iplik çeşitlerini üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tekstil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. 'Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.' prensibiyle çalışan MODAİP, her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemesine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Firma olarak kaliteden ödün vermeden yenilikçi bir bakış açısıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir firma olabilmek.Yurt içi ve yurt dışında aranan isimler arasında ilk sıralarda yerimizi almak.


Misyonumuz

Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli ve daha çeşitli bir firma yüzü ile karşınızda olmak için çalışmaktayız. Hedefimiz,üretimde mükemmel verimliliği ve kaliteyi yakalamak için elimizden geleni yaparak yurt içinde yurt dışında müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst standartlarda karşılamak.